29 березня 2023 року за сприяння департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації відбулася консультація «Організація роботи в закладах професійної (професійно-технічної освіти) в умовах воєнного стану». До заходу долучилися понад 30 керівників закладів професійної (професійно-технічної освіти) Донецької області.

EPs8aPs

Батюков О. Г., завідувач відділу сталого розвитку громад, юрисконсульт Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (далі – ДонОблІППО), розповів про зміни до законодавства у юридичному супроводі діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану. Про проєкти розвитку закладу освіти розповідав Абизов В. Є., завідувач кафедри управління та адміністрування ДонОблІППО.

ig4by4C

Питання сучасного українського ділового мовлення як невід’ємної складової спілкування у професійній сфері висвітлила Гарна С. Ю., завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти ДонОблІППО. Коваленко О. В., завідувач відділу нормативно-правового забезпечення освітньої діяльності та атестації педагогічних кадрів ДонОблІППО, розповів про нормативність проведення атестації у 2022-2023 навчальному році. Смирнова О. О., методистка відділу сталого розвитку громад ДонОблІППО, зосередила увагу учасників на навчанні з питань охорони праці.

E9qx3KD

So2loUR

Зустріч дозволила проаналізувати стан і проблеми функціонування професійної (професійно-технічної) освіти в умовах війни та обговорити ефективність заходів.

Фотоальбом.