23 березня 2023 року фахівцями Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ДонОблІППО у межах роботи відкритої онлайн-студії «Освіта для всіх. Практика інклюзії» проведено третє відкрите консультування педагогів «Ефективна співпраця педагогів і батьків дітей із ООП у системі інклюзивної та спеціальної освіти». Метою зустрічі стало визначення напрямів ефективної співпраці педагогів і батьків дітей з ООП у системі інклюзивної та спеціальної освіти. Кількість зацікавлених учасників становила 366 осіб.

Під час роботи студії увагу учасників було звернено на необхідність встановлення партнерських стосунків із родинами. У Новій українській школі батьки є партнерами, тому педагогам у своїй роботі варто дотримуватися принципів «екологічного спілкування», яке є основою побудови ефективної комунікації між учасниками освітнього процесу, тому що воно засноване на принципах поваги до себе та оточуючих. Були представлені практичні методи, які педагоги можуть використовувати у своїй роботі, – інформативна бесіда з батьками, використання пам’яток та ведення нотаток для впорядкування інформації.

Учасники заходу поглибили знання про методи ефективної взаємодії. Отримали рекомендації та практичні поради, як стати з батьками справжніми партнерами в освітньому процесі.

Із матеріалами заходу можна ознайомитися за покликаннями:

Фотоматеріали...