07 вересня 2023 року фахівцями Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти проведено шосте відкрите консультування онлайн-студії «Освіта для всіх. Практика інклюзії» за темою «Створення сприятливого психолого-педагогічного середовища для освіти дітей з особливими освітніми потребами». До заходу доєдналося 323 учасники. 
2
1 1
Метою зустрічі стало обговорення актуального на сьогоднішній день (перші два тижні навчального року) питання - створення сприятливого психолого-педагогічного середовища для дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання.
5
Якість освіти дитини з ООП напряму залежить від правильно складеної індивідуальної програми розвитку, тому що  вона і є інструментом індивідуалізації навчання. Учасники заходу звернули увагу на основні напрями адаптації та модифікації освітнього середовища, які слід враховувати при складанні ІПР для дітей з ООП, що навчатимуться за дистанційною формою. З метою максимального залучення дітей до освітнього процесу учасникам рекомендовано враховувати в роботі багатогранність розвитку особистості.
4
3
Учасники заходу отримали корисну інформацію, яка стане їм у пригоді під час планування й організації роботи.
 
Ознайомитися з відеоматеріалами Центру можна за покликанням:
● YouTube-канал Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти «РЦПІО Донецький обласний ІППО»: