26.10.2023 р. відбулося чергове заняття психологічної студії «HUMANITY: освітні пріоритети в період змін» на тему «Психологічний супровід та підтримка дітей із сімей військовослужбовців». Захід об’єднав 38 педагогічних працівників усіх категорій.

Протягом заняття особливу увагу було приділено характеристиці дітей військовослужбовців як окремої соціальної категорії учнів та вихованців, які потребують підвищеної уваги фахівців та педагогів. Висвітлено основні психологічні чинники, що впливають на психологічний стан дітей цієї соціальної категорії. Розглянуто основні правила роботи з дітьми, батьки яких перебувають на війні, приділено увагу роботі з дітьми, чиї батьки повертаються з війни та вимушені адаптуватися до мирного життя.

Педагогам надано методичні матеріали та рекомендовано електронні ресурси для побудови ефективної роботи з учасниками освітнього процесу. Підкреслено увагу на важливості турботи про психоемоційний стан самих педагогів, які працюють із дітьми. Заняття організовано доцентом кафедри педагогіки і психології Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Оксаною Малєєвою.