Кажуть, що осінь – джерело натхнення. Так! Маємо натхненний початок нового етапу роботи. 20 вересня 2023 року в межах Освітнього хабу «Донеччина» після літніх канікул відновив діяльність Центр вивчення державної мови «СловоДвір» для внутрішньо переміщених осіб.

Перше заняття з теми «Алфавіт. Співвідношення звуків і букв» дало старт нового маршруту вдосконалення мовної й мовленнєвої компетентностей по просторах лінгвістики.

Методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, заслужений учитель України Тетяна Байдаченко привітала учасниць Центру та презентувала зміст програми на 2023-2024 навчальний рік.

Осінь принесла й новини в затишне коло однодумців. Цьогоріч у «СловоДворі» нові гості – до викладання долучаться кращі педагоги-філологи Донеччини. І відкрила рік учителька української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель Шандриголівського ліцею Лиманської міської ради Донецької області Олена Лещенко.

Протягом заняття словодворівці вирішували питання, навіщо потрібен алфавіт, що слід знати про співвідношення звуків і букв, відпрацьовували вміння фонетичного запису слів, ділилися різними секретами вивчення теми, спробували себе в ролі учасників ЗНО.

Сьогодні  пересвідчилися, що суттєвою допомогою у вивченні розділів мови посідає словник. Тож працюватимемо із задоволенням над культурою мовлення.

Відділ мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного ІППО запрошує охочих навчатися. Щосереди ми тут: https://meet.google.com/tjx-hibd-nka Розкажіть про нас тим, хто бажає знати мову краще!