26.10.2023 р. продовжила свою роботу Школа молодого педагога «Учитель Нової української школи» (заняття 3) для вчителів інформатики та математики.

1

Коршунова Ольга Вікторівна - провідний науковий спеціаліст відділу математичної  та інформатичної освіти  Інституту педагогіки НАПН, України, учитель інформатики, автор навчальних програм, підручників та навчальних посібників - занурила молодих педагогів у тему застосування готових моделей штучного інтелекту на уроках інформатики в 5 та 6 класах НУШ. Під час заняття вчителі отримали багато корисних ідей та рекомендацій щодо застосування готових моделей штучного інтелекту на уроках. Вони дізналися про можливості використання цих моделей для розвитку критичного й проблемного мислення, творчих навичок учнів.

2

Методистка відділу STEM-освіти та інформаційних технологій Волошина Ірина Георгіївна акцентувала на мотивації та рефлексії як необхідних етапах сучасного уроку. Молоді педагоги дізналися про сучасні підходи до організації уроків, використання інтерактивних технологій та ігрових елементів для підвищення мотивації учнів до вивчення предметів.

Воробйова Світлана Іванівна, завідувачка відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, розглянула методичні підходи до викладання курсів інформатичної та математичної освітньої галузей. Завдяки заняттю вчителі отримали нові знання і навички, які допоможуть їм покращити якість своєї роботи. Також педагоги зможуть ефективніше впроваджувати інноваційні методики та технології у свою практику, що сприятиме підвищенню якості навчання учнів.