26.10.2023 р. День директора в ІППО «Менеджмент воєнного та повоєнного часу» було організовано для керівників ЗЗСО Званівської, Комарської, Нікольської, Новодонецької, Ольгинської, Сартанської, Світлодарської, Святогірської, Соледарської, Часовоярської, Черкаської, Кальчицької, Криворізької, Мирненської, Старомлинівської, Хлібодарівської, Удачненської територіальних громад Донеччини, а також для тих, хто не зміг доєднатися до попереднього «дня» раніше. Захід об’єднав понад 60 керівників закладів загальної середньої освіти.

Модератором виступила Ганна Гладкова, завідувачка відділу менеджменту загальної середньої освіти, окресливши теми, алгоритм реєстрації та подальшого навчання за результатами Дня директора.

Увазі керівників були запропоновані актуальні питання у сфері управління загальною середньою освітою, а саме: атестація педагогічних працівників за новим Положенням (спікер – Олександр Коваленко, завідувач відділу нормативно-правового забезпечення освітньої діяльності та атестації педагогічних працівників), охорона праці та безпека життєдіяльності в умовах воєнного стану (спікер – Ганна Щербиніна, методистка відділу менеджменту загальної середньої освіти), підготовка закладу освіти до інституційного аудиту (спікер – Інна Красуцька, завідувачка навчальної частини), збереження мотивації учнів та ресурсності вчителів в умовах воєнного стану (спікер – Яна Бобилева, доцент кафедри управління та адміністрування), подолання освітніх втрат на рівні закладу освіти (спікер – Світлана Гарна, завідувачка відділу мовно-літературної освіти).

Поглибити знання із запропонованих тем керівники ЗЗСО зможуть на управлінських практикумах, запропонованих їм для подальшого навчання.

З матеріалами спікерів можна ознайомитися на сторінці відділу менеджменту загальної середньої освіти (пазл «День директора» ІІІ сесія): https://ippo.dn.ua/struktura/kafedra-upravlinnia-ta-administruvannia/viddil-menedzhmentu-zahalnoi-serednoi-osvity

Незабаром – ІV сесія! Нам є про що поговорити!