14 вересня 2023 року відділом мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено щорічний вебмарафон «Актуальні питання викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі у 2023/2024 н. р.». До заходу долучилося 250 освітян Донеччини: консультанти ЦПРПП, керівники МО, учителі зарубіжної літератури, української мови та літератури.

Модераторки заходу Світлана Гарна, завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, кандидатка педагогічних наук, Тетяна Байдаченко, Олена Головіна, Тетяна Ковальова, Вікторія Щербатюк, методистки відділу мовно-літературної та мистецької освіти, ознайомили педагогів області з планом роботи відділу на друге півріччя 2023 року, анонсували конкурси та міжкурсові заходи.

Світлана Гарна та Олена Головіна надали інформацію учасникам заходу про інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів / інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, наданих Міністерством освіти і науки України; роз’яснили умови участі у фахових та учнівських конкурсах, міжкурсових заходах; поінформували вчителів про особливості заповнення сторінок журналу в 5–6 класах НУШ, фронтальні та індивідуальні види контрольних робіт у 7–11 класах.

Модераторки заходу також надали інформацію про ПК та спецкурси, які організовує відділ мовно-літературної та мистецької освіти у 2023 та 2024 роках.

Тетяна Байдаченко проанонсувала заняття Центру вивчення державної мови «СловоДвір» для внутрішньо переміщених осіб в Освітньому хабі «Донеччина», наголосила на деяких новинках та сюрпризах, що готуються для учасників хабу.

Ознайомитися з матеріалами та записом вебмарафону можна за покликанням:

https://drive.google.com/drive/folders/1xry_C5YST4I6qzAPFbXshDF4H4-cXNV9?usp=sharing.