13 вересня 2023 року відділом мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено традиційний вебмарафон «Актуальні питання щодо викладання іноземних мов у 2023/2024 н. р. Підготовка до конкурсів, олімпіад». Категорія учасників – консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівники предметно-методичних комісій учителів іноземних мов, учителі англійської, німецької та французької мов. До заходу долучилося 185 філологів області.

Модераторки заходу Світлана Гарна, завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, кандидатка педагогічних наук, та Марина Мочикіна, методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, ознайомили присутніх із планом роботи відділу на друге півріччя 2023 року; довели до відома інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, наданих Міністерством освіти і науки України; роз’яснили умови участі у фахових та учнівських конкурсах та міжкурсових заходах і проєктах; анонсували проведення занять для внутрішньо переміщених осіб в центрі вивчення англійської мови «English Space» освітнього хабу «Донеччина».

Сподіваємось, отримана інформація допоможе педагогічним працівникам зробити процес викладання та навчання цікавішим, ефективнішим, сучаснішим.

Із відеозаписом заходу й матеріалами вебмарафону можна ознайомитись за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1ylzjmaOz973HdEjixL8kAFqYhLcOvIr4?usp=sharing.