23 березня для директорів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників проведено вебнараду «Вирішення оперативних питань організації роботи ЦПРПП», на якій були присутні 20 директорів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Донецької області.

 

Завідувачка відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Гладкова Г. В. висвітлила організаційні аспекти підвищення кваліфікації, яке відбудеться у квітні, важливість підтримки та вчасного оновлення вебсайтів ЦПРПП та інші поточні питання.

До заходу долучився Абизов В.Є., завідувач кафедри управління та адміністрування, який ознайомив учасників вебінару з особливостями цифрового продукту ChatGPT — чат-ботом, розробленим лабораторією OpenAI, який дозволяє користувачам спілкуватися зі штучним інтелектом. Бот може вести діалог з людиною різними мовами, створювати та перекладати текст і вирішувати інші текстові завдання. З моменту своєї появи наприкінці листопада 2022 року чат GPT стрімко набирає популярності. Директори отримали інструктивні поради щодо реєстрації та роботи, можливостей для освітян щодо застосування штучного інтелекту в професійній діяльності.

Декан ФПКПП Колган Т. В. обговорила з керівниками  ЦПРПП поточні питання щодо підвищення кваліфікації педагогів територіальних громад Донецької області на найближчий період. Учасники заходу активно співпрацювали зі спікерам заходу та обмінювалися власним досвідом.