З  25 вересня до 16 жовтня 2023 року тривала реєстрація педагогічних працівників до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024», який проходитиме у номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика». Усього до участі зареєструвалося  97 педагогів Донецької області.

01 листопада 2023 року відділом розвитку особистості Донецького обласного ІППО було проведено інструктивно-методичну нараду щодо організації і проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», в якій взяли участь майже 90 представників органів управління освітою, ЦПРПП Донецької області, педагогів з Очеретинської, Лиманської, Добропільської, Селидівської, Мирноградської, Нікольської, Білозерської, Торецької, Вугледарської, Бахмутської, Маріупольської, Покровської, Світлодарської, Мангушської, Мар’їнської, Костянтинівської, Слов’янської, Краматорської, Іллінівської, Курахівської громад.

На учасників конкурсу у 2024 році очікують випробування, що дадуть можливість педагогам продемонструвати професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість, інноваційність. Звертаємо увагу, що конкурсні випробування першого туру проводитимуться з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

 

Відкрила захід Галина Ломакіна,  проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Донецького обласного ІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, яка зупинилася на загальних питаннях перебігу першого (обласного) туру конкурсу. На деяких організаційних питаннях зупинилася Марина Сичевська-Дегтярьова, завідувач відділу розвитку особистості.

Рекомендації щодо підготовки до конкурсних випробувань надали відповідальні за номінації конкурсу працівники Донецького обласного ІППО: Олена Саматова (номінація «Географія»), Олена Шнурко (номінація «Образотворче мистецтво»), Тетяна Байдаченко (номінація «Українська мова та література»), Ольга Олешко (номінація «Фізика»).

Перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» стартує вже 17 листопада. Тож, бажаємо учасникам конкурсних випробувань творчої наснаги. Хвилюємося разом з вами і вболіваємо за кожну й кожного!

З матеріалами наради можна ознайомитися на сайті Донецького обласного ІППО:

https://ippo.dn.ua/fakhovi-konkursy-olimpiady-zno/fakhovi-konkursy/vseukrainskyi-konkurs-uchytel-roku