20-23 жовтня 2023 року в онлайн-форматі відбулися виховні студії «Національно-патріотичне виховання: сучасні виклики та перспективи розвитку». Учасниками заходу стали більше 100 педагогічних працівників усіх категорій ЗЗСО/ЗПО області.

Метою заходу було висвітлення ключових здобутків у розбудові системи національно-патріотичного виховання та окреслення зон її найближчого розвитку.

Модераторка заходу – Білоконь Олена, методистка відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти ДОІППО.

Дубяга Андрій, завідувач відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти ДОІППО, окреслив виклики, що постали перед виховною системою в сучасних умовах, актуалізував перспективи її розвитку.

Протягом трьох днів роботи учасники обговорювали проблеми організації та здійснення виховної роботи на місцях, ділилися досвідом проведення виховних заходів у дистанційному форматі. За результатами роботи студій було прийнято рішення створити електронну збірку розробок уроків, сценаріїв, пов’язаних з історичними датами, запропонованими  методисткою відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти ДОІППО Золотар Оленою. Спільно з учасниками заходу було створено шаблон розробок, визначено критерії їхнього оформлення.

З матеріалами заходу можна познайомитися за покликанням:

https://drive.google.com/drive/folders/1eDrh7y00i_8FVrqwY4Fxm4qodibIyrwO?usp=sharing