Візуальна інформація – це найефективніший і найшвидший спосіб отримання даних, що робить її потужним інструментом у навчанні. За допомогою грамотної візуалізації можна донести більший обсяг інформації в найкоротші терміни, а також збільшити розуміння, осмислення та найголовніше засвоєння у процесі навчання. На допомогу приходять імерсивні методи навчання і технології віртуальної й доповненої реальності, які активно входять у наше життя.

1

07 вересня 2023 року на базі освітнього хабу «Донеччина» в онлайн-форматі відбулася зустріч, на якій освітяни ознайомилися з технологією доповненої реальності в освіті. До роботи долучилися 20 педагогів із територіальних громад Донецької області.

2 1

Ольга Олешко, методист відділу природничих дисциплін ознайомила слухачів з мобільними додатками, які допоможуть учням здійснити спостереження та дослідження як в межах STEM-проєктів, так і під час звичайних уроків. Дякуємо Яні Гофтарчук, вчителю біології Комунального закладу «Очеретинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області», яка поділилась своїм досвідом використання імерсивних технологій у педагогічній діяльності.