10.05.2024 р. відділом менеджменту загальної середньої освіти  проведено партнерську зустріч «Краще разом» з керівниками Центрів професійного розвитку педагогічних працівників та представниками територіальних громад, відповідальними за професійний розвиток педагогів на місцях.

Донецький облІППО планує видання збірника кращих практик проєктної діяльності закладів освіти регіону. Про особливості його укладання, подання матеріалів та їх відбору розповіли проректор з наукової роботи Денис Малєєв, завідувач кафедри управління та адміністрування Вадим Абизов та завідувач відділу сталого розвитку громад та організації роботи освітніх хабів Олександр Батюков. 

Проректор з навчальної роботи та економічної безпеки Тетяна Колган виступила з роз’ясненнями щодо внесення пропозицій територіальними громадами про планове підвищення кваліфікації педагогів Донеччини на наступний рік.

Світлана Гарна, проректор з інноваційної та методичної роботи, висвітлила актуальну інформацію про субвенцію для підвищення кваліфікації педагогічних працівників 7-х класів НУШ та інші поточні питання. 

Ганною Гладковою, методистом відділу менеджменту загальної середньої освіти, були висвітлені найгарячіші освітянські новини, а саме: проєкт Порядку утворення та умов функціонування спеціальних класів у закладах загальної середньої освіти, який запропонував МОН України для громадського обговорення; проєкт Концепції реформування системи оплати праці педагогічних працівників та порядок реалізації експериментального проєкту з упровадження нової системи оплати праці; оновлений Професійний стандарт учителя ЗЗСО, який незабаром має бути затверджений; оновлене Положення про сертифікацію педагогічних працівників тощо.

Отже, озброєні інформацією керівники ЦПРПП приступили до нових звершень. 

За інформацією відділу менеджменту загальної середньої освіти