04 липня 2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» центром наступності освіти проведено інформаційну сесію «Організація заняття з елементами психологічного розвитку та підтримки ментального здоров’я».

Ментальне здоров’я є важливим складником психофізичного розвитку здобувачів освіти, яке передбачає здоровий дух, добре фізичне самопочуття та розвиток психосоціальних властивостей особистості.

Ольга Усачова, методист відділу дошкільної і початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, надала педагогам практичні рекомендації щодо допомоги дітям у кращому розумінні своїх емоцій та зміцненні їхнього психологічного благополуччя.

Цікавими і корисними були ідеї та підходи щодо створення сприятливого начального середовища, спрямованого на психологічний розвиток дітей і підтримку ментального здоров’я.

Педагоги взяли участь у групових обговореннях, що дало їм можливість обмінятися досвідом та підвищити рівень обізнаності з підтримки ментального здоров'я учнів.

У межах заходу проведено інтерактивні вправи «Коробочка щастя», «Річ зі скриньки "Розкаже про мене"», що сприяли закріпленню отриманих знань і навичок.

Учасники заходу зазначили, що вони тепер краще розуміють, як підтримувати своє ментальне здоров’я та допомагати учням у розвитку емоційної грамотності.

Бажаємо всім освітянам міцного здоров’я, емоційної стабільності, невичерпної енергії та успіхів у піклуванні про себе!

За інформацією відділу дошкільної і початкової освіти.