(культурно-розважальна програма до Дня захисту дітей в Освітньому хабі «Донеччина» для учнів Донецької області, які тимчасово перебувають
у м. Києві)
 

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре та радісне свято – День захисту дітей. Освітній хаб «Донеччина» не став винятком і запросив 01 червня 2024 року учнівську молодь Донецької області, яка тимчасово перебуває в м. Києві, на культурно-розважальну програму «Миттєвості щастя». Захід був організований і проведений Центром національно-патріотичного виховання «Незламність». Учасниками стали 13 учнів із Лиманської та Торецької територіальних громад Донеччини.

Метою святкової програми було ознайомлення учнівської молоді з історією появи Дня захисту дітей у світі й оголошення цього Дня національним святом в Україні.

Протягом заходу присутні взяли участь у роботі кількох локацій. Культурно-розважальна програма розпочалася бульбашковою феєрією. У цій дивовижній і неймовірно красивій шоупрограмі учасники побачили безліч трюків з бульбашками, феєрверки з мильних бульбашок, мали можливість «потримати» димові бульбашки, взяти участь у вогненних трюках з бульбашками, зануритися в космічний скафандр.

Знання прав і обов’язків дітей, фізичну вправність, кмітливість присутні продемонстрували під час участі у квесті «У пошуках скарбів козака Мамая», по завершенню якого отримали приємні подарунки із цієї скрині.  

Тепла святкова атмосфера, знання про права й обов’язки, отримані протягом заходу, приємні сюрпризи – спогади, які залишаться в учасників про участь у заході.  

Дякуємо всім, хто знайшов можливість відвідати захід і створити неповторну атмосферу свята!

Більше інформації про заходи Центру національно-патріотичного виховання «Незламність» можна отримати за покликанням: 

За інформацією відділу національно-патріотичного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти.