Партнерські зустрічі «Краще разом» продовжуються, і 09.02.2024 р. працівниками відділу менеджменту загальної середньої освіти проведено захід з керівниками центрів професійного розвитку педагогічних працівників та відповідальними за професійний розвиток педагогів на місцях. Партнерська зустріч об’єднала 22 учасники.

Запрошений для виступу завідувач відділу сталого розвитку громад та координації діяльності освітніх хабів Олександр Батюков надав учасниками заходу роз’яснення щодо деяких нормативно-правових актів та новин у законодавстві України.

Декан факультету ПКПК Тетяна Колган традиційно долучилася до зустрічі з питанням щодо підвищення кваліфікації педагогів територіальних громад Донеччини.

У межах партнерських зустрічей «Краще разом» у 2024 році запроваджується новий вид роботи – «Ділимося досвідом», і першою висвітлила напрацьований досвід директор Бахмутського ЦПРПП Наталя Томачинська, презентувавши роботу освітніх хабів для бахмутян, які знаходяться в різних куточках України.

Учасники також обговорили питання підготовки до найближчих міжкурсових заходів – І сесії Дня директора «Актуально про діяльність керівника ЗЗСО» для директорів та заступників директорів СЗЗСО та ЗЗСО, всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання забезпечення стійкості системи управління освітою в умовах воєнного стану», що відбудеться 22 лютого 2024 р., а також останні новини у сфері освіти.

Учасники зустрічі активно обговорювали поточні питання та виклики, а також ділилися ідеями та планами на найближчу перспективу.