14.06.2024р. відділом менеджменту загальної середньої освіти  проведено партнерську зустріч «Краще разом» з керівниками Центрів професійного розвитку педагогічних працівників та представниками територіальних громад, відповідальними за професійний розвиток педагогів на місцях.

Завідувач відділу сталого розвитку громад та організації роботи освітніх хабів  Олександр Батюков розповів учасникам заходу про можливість отримати від Центрів зайнятості ваучери на навчання, зокрема про те,  хто і як може скористатися такою можливістю.

Проректор з навчальної роботи та економічної безпеки Тетяна Колган висвітлила зміни у викладанні предмета «Захист України» у закладах освіти та нові підходи до підвищення кваліфікації вчителів, які його викладають.

З Ганною Гладковою, методистом відділу менеджменту загальної середньої освіти, і Тамарою Фільчаковою, в. о. завідувача  відділу менеджменту загальної середньої освіти, учасники обговорили питання підготовки до Х Конгресу освітян Донеччини – щорічного серпневого заходу, що проводиться з метою підтримки інноваційної та творчої діяльності педагогічних працівників, розповсюдження перспективного досвіду роботи освітян Донецької області.

Отже, з новими зусиллями й планами керівники Центрів професійного розвитку педагогічних працівників зустрінуться перед новим навчальним роком.

За інформацією відділу менеджменту загальної середньої освіти.