30 травня в місті Луцьку відбулася конференція «Освіта. Наука. Інновації. Стійкість в умовах воєнного стану та горизонти повоєнного відновлення Донбасу», яку  проводив  ДВНЗ «Донецький національний технічний університет». 

Під час панельних дискусій учасники обговорили такі теми: «Стратегічні питання забезпечення стійкості та відновлення Донеччини», «Освіта в кризових умовах: виклики та досвід», «Міжнародне співробітництво».

Від Донецького облІППО до конференції долучилася Світлана Гарна, проректорка з інноваційної та методичної роботи, кандидатка педагогічних наук, яка презентувала тему «Партнерство та співпраця – запорука побудови інноваційного освітнього простору Донеччини». У своїй доповіді вона зазначила, що постійний зв’язок із різними закладами вищої освіти забезпечує спільну інтеграцію науковців у сучасний освітній простір задля побудови інноваційного освітнього середовища з новими можливостями, ресурсами, технологіями та ідеями.

У межах заходу був підписаний меморандум про співпрацю у сфері освіти з ДВНЗ «Донецький національний технічний університет».