08 лютого 2024 року в межах роботи Освітнього хабу «Донеччина» Центром психологічної підтримки організовано онлайн-зустріч «Цикли сили: закономірності та сприятливі умови для розвитку дитини», до якої доєдналося понад 40 учасників. Спікером заходу виступила Катерина Нікітюк, методистка відділу розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою заходу було висвітлення закономірностей особистісного становлення, принципів взаємодії дорослих з дітьми відповідно до завдань стадій розвитку з урахуванням довготривалих психологічних наслідків.

Усвідомлений і неусвідомлений вплив батьків та педагогів є визначальним для формування характеру дитини та впливає на якість її подальшого життя. Учасники зустрічі продовжили знайомство із ключовими аспектами концепції Памели Левін «Цикли Сили. Стадії розвитку дитини та людини».

Цикл сили є благодатним ґрунтом, призначений природою для посіву насіння наших мрій і прагнень, а також для піклування про них завдяки виконанню завдань розвитку на кожній стадії. Під час зустрічі було розглянуто основні завдання особистісного становлення людини, механізми й способи відновлення життєвих сил: усвідомлення потреб, завершення завдань розвитку, звільнення від заборон та ігнорування.