07 лютого 2024 року відділом мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено щорічну онлайн-консультацію «Особливості підготовки та проведення конкурсів, олімпіад, методичних заходів у 2024 році» для консультантів ЦПРПП, учителів зарубіжної літератури, української мови та літератури. До заходу долучилося близько 300 освітян Донецької області.

Під час онлайн-зустрічі Світлана Гарна, завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, кандидатка педагогічних наук, Тетяна Байдаченко, Олена Головіна, Тетяна Ковальова, Вікторія Щербатюк, методистки відділу мовно-літературної освіти, ознайомили учасників з планом роботи відділу на перше півріччя 2024 року, анонсували конкурси та міжкурсові заходи, проведення заходів в Освітньому хабі «Донеччина» (центр «СловоДвір»). Говорили також про конкурс «Учитель року–2024», про цьогорічних переможців у номінації «Українська мова та література», які гідно представлятимуть Донеччину на всеукраїнському рівні, афішували конкурс «Учитель року–2025» в номінації «Зарубіжна література». Запросили всіх охочих долучитися до конкурсних випробувань, продемонструвати свої професійні компетентності та вміння майстерно використовувати сучасні методи навчання та виховання учнівської когорти.

Модератори зустрічі проінформували педагогів області про роботу створених відділом телеграм-каналу «Філологи Донеччини», фейсбук-сторінок «Словесники Донеччини», «Спільнота українських філологів Донеччини», «НУШ на Донеччині: крокуємо впевнено», «СловоДвір».

Ознайомитися з матеріалами онлайн-консультації можна за покликанням

https://drive.google.com/drive/folders/1q9mNuYn9xHOqyu5mDmOdT6ILAL2QJtcv?usp=sharing.