11.04.2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» продовжила свою роботу творча майстерня «Знаю, вмію, навчу», започаткована центром національно-патріотичного виховання «Незламність». У заході взяли участь 92 педагоги із 25 територіальних громад.

Мета заходу полягала в ознайомленні педагогів із можливостями візуалізації матеріалу за допомогою онлайн-сервісу  Canva  під час організації викладання предметів громадянської та історичної освітніх галузей та особливостями підключення до безкоштовних розширених функцій, які має цей ресурс.

2 7

Четверте заняття з теми «Створення навчальних презентацій за допомогою сервісу Canva: практикум» провела Світлана Бараненко, учитель історії Ліцею № 35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради Донецької області, презентувавши власний досвід використання зазначеного ресурсу та провівши практичне заняття щодо роботи з онлайн-інструментами, які він пропонує. Так, учасники вчилися користуватися інструментами ресурсу Canva для створення тематичних інтерактивних презентацій, навчальних завдань для різних етапів уроку, додаючи власні матеріали.

4 5

5 5

Присутні високо оцінили захід і висловили подяку вчителю за його проведення:

«Дякую за цікавий досвід та практичні навички!».

                                                              Корчагіна Оксана, м. Селідове

«Дуже вдячний, пані Світлано, за новий і корисний досвід у роботі з Canva. Цікаво, креативно та інформативно! Буду активно використовувати у практичній діяльності. Окрема подяка за Ваші презентації для 6-х класів!».

Дмитро Самолюк, м. Краматорськ.

«Дуже корисний сервіс для роботи з картами. Уся iнша презентація також була  iнформативною та корисною. Усього найкращого вчителю-наставнику!».

Олександр Рачинський, м. Краматорськ

«Дякую, пані Світлано! Інформативно, доступно, професійно! Наснаги Вам та творчого зростання!».

Олена Медова, м. Слов’янськ

«Дякуємо, пані Світлано! Ви дуже талановитий учитель-тьютор- інструктор!».

Валентина Соседко, с. Очеретино

«Дякую! Ви Велика Молодець! Дуже цікаво!».

Вікторія Поніткіна, м. Селидове

«Дякую, дуже цікаво та корисно!».

Стиранець Наталія, м. Сіверськ

Модератор зустрічі Ірина Рибак звернула увагу присутніх на можливість доєднатися до вайбергрупи творчої майстерні https://invite.viber.com/?g=g2T1M5VDfVL1KOyrA677thWTEOiU8-Sa, де педагоги зможуть отримувати актуальну інформацію про наступні заняття та висловлювати свою оцінку щодо вже проведених занять, побажання вчителям-наставникам.

За інформацією відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти.