06 червня 2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» відбувся семінар-тренінг на тему «Формування медіаграмотності учнів на уроках математики», що мав на меті ознайомити вчителів математики з методиками та завданнями, які сприяють розвитку медіаграмотності учнів.

Медіаграмотність як важливий складник сучасної освіти допомагає учням критично аналізувати інформацію, виявляти маніпуляції та робити обґрунтовані висновки. Так, учасники розглянули поняття медіаграмотності та її значення в сучасному світі, обговорили основні компоненти медіаграмотності, такі як критичне мислення, уміння аналізувати медіаконтент та розпізнавати фейкові новини. Окрім того, педагоги ознайомилися з прикладами завдань і методик, які допомагають інтегрувати медіаграмотність на уроках математики.

Наприкінці заходу учасники поділилися власним досвідом запровадження на уроках математики завдань на розвиток медіаграмотності, наголосивши на тому, що вони сприяють не лише розвитку аналітичного мислення, а й підвищенню рівня загальної обізнаності учнів у сучасному інформаційному просторі.

За інформацією відділу математики, інформатики та технологій.