«Вміла готувати, та не вміла подавати», - часто використовуємо цю  народну мудрість, але не сьогодні. Оксана Кідалова, учителька української мови та літератури Миколаївського  закладу загальної середньої освіти №1 Краматорського району Донецької області, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, - майстриня лінгвістичних смаколиків, до того ж подала їх учасницям «СловоДвору» дуже апетитно.

Центр вивчення державної мови «СловоДвір» 29 травня 2024 року знову зібрав до дружнього кола пошановувачів української мови. Говорили про морфологію. Учасники заняття потрапили у феєрію незвичайних, фантастичних смаків. Важливим завданням було пригадати не тільки «сервірування» частин мови, а й їх смак, насичений різними морфологічними «прянощами».

Протягом заняття словодвірці виконували інтерактивні вправи, спрямовані на розрізнення самостійних і службових частин мови, їх морфологічних категорій, розгадували зашифровані слова-емодзі, змагалися в кулінарних перегонах, готували мовні смаколики. Спільними зусиллями створили кулінарні шедеври й отримали ґрунтовні знання. Наприкінці заняття учасниці взяли участь у марафоні «Усіляка всячина про частини мови», де мали можливість проявити творчість і кмітливість, а також креативність у розв’язанні мовних завдань. Найкращі отримали звання «Шеф-кухар».

Якщо у вас теж є бажання попрацювати на мовній кухні, відділ мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного ІППО запрошує до нашої команди. Щосереди ми на лінгвістичній кухні: https://meet.google.com/rcu-bnta-qdn.

За інформацією відділу мовно-літературної та мистецької освіти.