28.03.2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» центром національно-патріотичного виховання «Незламність» проведено третє заняття творчої майстерні «Знаю, вмію, навчу» з теми «Ігри на уроках історії. Створення квестів за допомогою інтерактивних додатків (із досвіду роботи Аліси Торотухіної, учителя історії Часовоярського опорного закладу загальної середньої освіти Часовоярської міської ради)».

У роботі майстерні взяли участь 48 педагогів із 16 територіальних громад.

Захід мав на меті ознайомити педагогів із можливостями інтерактивних додатків для створення навчальних ігор, вікторин, квестів та квізів.

Як зробити навчання історії та громадянської освіти цікавим і вмотивованим? Звісно залучаючи до методів навчання гру! А які можливості застосування навчальних ігор є у дистанційного формату навчання? На це питання дала відповідь Аліса Торотухіна, поділившись власним досвідом створення навчальних ігор для різних вікових категорій за допомогою додатків Padlet, Fyrebox, Gimkit, Mentimeter, Classmarker, Flippity, Quiz.biz, Thinglink, Genially. Особливо зацікавили учасників можливості додатку Genially. 

Практику розробки питань і створення квестів вирішено провести окремо, оскільки вона потребує більш ретельної підготовки методичної складової.

Модератор зустрічі Ірина Рибак звернула увагу присутніх на можливість доєднатися до вайбергрупи творчої майстерні https://invite.viber.com/?g=g2T1M5VDfVL1KOyrA677thWTEOiU8-Sa, у якій учителі історії можуть отримувати актуальну інформацію про наступні заняття.

Творча майстерня продовжить свою роботу у квітні.

Учасники подякували вчителю-наставнику Алісі Торотухіній за проведене заняття, підтримали таку форму підвищення кваліфікації в міжкурсовий період та висловили побажання брати участь у майстерні в подальшому.

За інформацією відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти.