З метою впровадження Стратегії читання впродовж життя та формування у здобувачів освіти ключових компетентностей; виявлення кращих інноваційних практик, спрямованих на популяризацію читання як важливого елементу освіти бібліотекою Донецького облІППО з 29.02.2024 р. по 31.05.2024 р. проведено обласну вебвітрину «Промоція читання: сучасні підходи та можливості».

Учасники заходу представили методичний кейс матеріалів, популяризували книгу та читання засобами кращих інноваційних практик бібліотечної роботи через створення тематичних сайтів, інтерактивних плакатів та презентацій, відеопрезентацій, інтерактивних віртуальних книжкових виставок, генерації зображень за допомогою штучного інтелекту тощо. З роботами учасників вебвітрини можна ознайомитися за лінком: https://bibliotekaippo7.wixsite.com/my-site-5

Традиційна книга не втратила своєї функції і залишається одним із найважливіших інформаційних джерел. Живе спілкування з книгою існує і має існувати, а інформаційні технології ніколи не стануть книзі конкурентами, а тільки добрими помічниками і партнерами.

За інформацією бібліотеки.