07 лютого 2024 року відбулася чергова консультативна нарада для відповідальних представників громад області щодо організаційного супроводу ІІІ етапу олімпіад з біології, інформаційних технологій та історії, які відбудуться 10 лютого 2024 року.

Нарада зібрала 41 представника із Авдіївської, Бахмутської, Білозерської, Волноваської, Гродівської, Добропільської, Дружківської, Званівської, Іллінівської, Комарської, Краматорської, Курахівської, Лиманської, Мангушської, Маріупольської, Мар’їнської, Мирноградської, Новогродівської, Олександрівської, Очеретинської, Покровської, Сіверської, Селидівської, Слов’янської, Соледарської, Торецької, Черкаської, Шахівської територіальних громад.

Координатори ІІІ етапу олімпіад – Світлана Малікова (біологія), Світлана Воробйова (інформаційні технології), Ірина Рибак (історія) – акцентували увагу присутніх на необхідності дотримання учасниками норм академічної доброчесності, повідомили про організаційні зустрічі із запрошеними до олімпіад, нагадали про можливість, надану їм для попереднього ознайомлення з платформою «Olimp», де проходитимуть конкурсні випробування, а також розповіли про особливості завдань ІІІ етапу.

Проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Галина Ломакіна зупинилася на безпекових питаннях, необхідності відеоспостереження під час олімпіад, нагадала про алгоритм подання апеляції. Завідувач відділу розвитку особистості Марина Сичевська-Дегтярьова подякувала учасникам за підтримку олімпіадного руху в громадах і області та зупинилася на деяких організаційних аспектах.

Попереду – ще одна консультаційна нарада, яка відбудеться 14 лютого 2024 року.