«Мета, завдання і смисл красномовства – приголомшити загальновідомим», – писав  Павло Таранов.

Напевно хоча б раз у житті ви зустрічали людину, чий голос був настільки гарний, що ви слухали та не звертали уваги на зміст мови. Уміння талановито виступати на публіці важко переоцінити: сьогодні без цього не обійтися ані в навчанні, ані в побудові кар’єри. І ті, кому це добре вдається, найчастіше стають успішними людьми й лідерами, за якими готові слідувати інші. Разом з тим експерти стверджують: з талантом красиво говорити народжуються далеко не всі, але багато, при належній завзятості і працьовитості, цим мистецтвом можуть опанувати.

05 червня 2024 року учасники Центру вивчення державної мови «СловоДвір» шукали відповідь на питання: як красиво і водночас просто говорити про складне і важливе, буденне та екстраординарне?

Спікеркою заняття виступила вчителька української мови та літератури Гірницького опорного закладу загальної середньої освіти №17 Курахівської міської ради, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Олена Балуєва.

Пані Олена зазначила,  що поведінка людини, яка виступає, її відповіді на запитання,  зовнішній вигляд, манери, а також те, наскільки вона дотримується загальноприйнятих правил етикету, має надзвичайно важливе значення. Тому запросила словодвірців пройти квест на платформі «Всеосвіта», виконати тестові завдання.

Відділ мовно-літературної та мистецької освіти Донецького облІППО запрошує долучитися до навчання. Тут ми по середах о 9.00: https://meet.google.com/rcu-bnta-qdn.

За інформацією відділу мовно-літературної та мистецької освіти.