10.05.2024 року відбулося восьме заняття творчої майстерні «Знаю, вмію, навчу» з теми «Навчальні проєкти на уроках історії в НУШ (із досвіду роботи Шарової Лариси Анатоліївни, учителя історії Шандриголівського ліцею Лиманської міської ради Донецької області)».

У роботі майстерні взяв участь 41 педагог із 16 територіальних громад.

Метою заходу було ознайомлення педагогів із поняттям «навчальний проєкт», практикою застосування інтегрованих завдань і проєктів, зокрема через реалізацію рекомендованих у модельних навчальних програмах видів самостійної діяльності учнів. Як зробити навчання історії та громадянської освіти цікавим, діяльнісним, умотивованим? Звісно ж, організовуючи самостійну, індивідуальну та групову діяльність учнів і спрямовуючи її на активний пошук та опрацювання різних джерел інформації!

Лариса Анатоліївна презентувала власний досвід створення різних видів проєктів і провела практичне заняття щодо розробки навчального проєкту з теми «Господарство і культура Кримського ханства». Учасники майстерні, використовуючи запропоновані вчителем ресурси, створювали колаж на дошці Jamboard.

Присутні високо оцінили підготовку Лариси Анатоліївни й висловили їй подяку за проведене заняття.

Модератор зустрічі Ірина Рибак звернула увагу присутніх на можливість доєднатися до вайбергрупи творчої майстерні за покликанням https://invite.viber.com/?g=g2T1M5VDfVL1KOyrA677thWTEOiU8-Sa, де педагоги зможуть отримувати актуальну інформацію про наступні заняття та покликання на їх відеозапис.

Творча майстерня продовжить свою роботу у новому навчальному році. Запрошуємо педагогів активно поширювати свій досвід через проведення навчальних занять з метою розвитку педагогічної компетентності вчителів історії.

Дякуємо нашим педагогам за творчість, незламність і бажання продовжувати навчання заради майбутнього! Віримо в Україну!

Фотоматеріали...

За інформацією відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти.